NetBüfe Tube Video
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Smart Talk With Ed Dodson & Dr. Jack Rasmus

Videoyu misafirimiz olarak izleyebilmeniz için kalan otomatik gösterim süresi: 5

Merhaba Sevgili Ziyaretçilerimiz;

NetBufe.Com Kazanç amacıyla kurulmamış ve ücretsiz yararlanılan bir sitedir. Video içeriklerinde yer alan reklamlar ile NetBufe.Com sitesinin hiçbir menfaat bağlantısı söz konusu olmayıp ilgili reklamlar videonun yüklü olduğu siteler tarafından veya videoların yüklü olduğu sitelere yüklemeyi yapan kişilerce eklenmiş reklamlardan ibarettir. 

Videoların paylaşıma açıldığı sitelerde yüklü videolar/video linkleri herhangi bir nedenle kaldırıldığında ve/veya kısıtlandığında/yasaklandığında sitemizde de ilgili videonun gösterimi otomatik olarak son bulmaktadır.

Telif Hakkı(Copyright Notice) Olabilecek Açık Kullanım İzni Verilmemiş Video Materyaller Hakkında Önerimiz İlgili Videoyu İzlemeyerek(Bu Yönde Materyallerin İzlenmesine Destek Vermeyerek), Resmi Olarak Satın Alıp İzlemeniz Yönündedir. 

Tarafımızdan Üyelerimizin sayfamız üzerinde ayrıntılı olarak yer alan tüm bu durumlara ilişkin bilgi ve gerekleri okuyup anladıkları ve kabul ettikleri varsayılmaktadır.

Sitemize ücretsiz ve kolayca üye olarak birçok video paylaşım sitelerindeki kendi videolarınızın linklerini ekleyebilir, Sık Kullanılanlar ve Çalma Listelerinize kaydedebilir ve üye olmanın diğer tüm ayrıcalıklarından üye sosyal alanınızda yararlanabilirsiniz. Video Linkleri Ekleyebileceğiniz Örnek Bazı Siteler

NetBufe.COM

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da öneriniz!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Üzgünüz, sadece kayıtlı üyeler çalma listeleri oluşturabilirler.
URL


Ekleme Tarihi Çalma Listesi Sahibi: Data - Kategori: EĞİTİM
3,622 İzlenme

Açıklama

The Trump Tax Cuts : A Relief for the Middle Class or Corporate Welfare on Steroids?

In this edition of Smart talk, Ed Dodson of the Henry George School and his guest, Dr. Jack Rasmus debunk many of the misconceptions surrounding the latest tax overhaul.

Instead of new capital investments and the promised massive job creation, they predict that the tax cuts will most certainly boost the financial economy at the expense of the real economy with more share buybacks, more corporate mergers and acquisitions and worsening income inequality.

Dr. Jack Rasmus teaches economics and politics at St. Mary’s College in California. He has authored many books on the US and global economy. Dr. Rasmus also hosts the weekly radio show, Alternative Visions on the Progressive Radio Network and is a frequent guest on the Henry George School's Smart Talk series.

For more Smart Talk visit http://www.hgsss.org/smart-talk/

Yorum Yazınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapınız.
RSS