NetBüfe Tube Video
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Telif Hakkı Bildirim (Copyright Notice)

Merhaba Sevgili Ziyaretçilerimiz;

NetBufe.Com Kazanç amacıyla kurulmuş olmayan ve herkes tarafından ücretsiz yararlanılan bir sitedir. Video içeriklerinde herhangi bir şekilde eklenerek yer alan reklamlar ile NetBufe.Com sitesinin hiçbir menfaat bağlantısı ve/veya kazancı söz konusu olmayıp ilgili tüm reklamlar videonun yüklü olduğu siteler tarafından veya videoların yüklü olduğu sitelere yüklemeyi yapan kişilerce eklenmiş reklamlardır. 

NetBufe.Com dahilinde yer alan hiçbir video kesinlikle sitemizde barındırılmamakta ve siteye embed kod ile eklenmemekte olup kullanıcılar tarafından değişik pekçok video sitelerinde yüklenilerek yükleyen ve/veya yeniden linkleyen kişilerce paylaşıma açılmış linklerin gösteriminden ibarettir. Videoların paylaşıma açıldığı sitelerde yüklü videolar/video linkleri herhangi bir nedenle kaldırıldığında ve/veya kısıtlandığında/yasaklandığında sitemizde de ilgili videonun gösterimi otomatik olarak son bulmaktadır. Üye olan her bir üye sağ üst köşede "Video ekle" seçeneğini seçip ilgili sayfada sadece eklemek istedikleri video linkini yapıştırmak suretiyle video eklemektedir.

Telif Hakkı(Copyright Notice) Olabilecek Açık Kullanım İzni Verilmemiş Video Materyaller Hakkında Sizlere Tavsiyemiz ve Kuvvetle Önerimiz İlgili Videoyu Sitemizde Kesinlikle İzlemeyerek(Bu Yönde Materyallerin İzlenmesine Destek Vermeyerek), Resmi Olarak Satın Alıp İzlemeniz Yönündedir.

Ayrıca tarafımızdan fark edilmemekle/bilinmemekle birlikte, telif hakkı olduğu/telif hakkı sahiplerince herkese açık kullanım izni verilmediği, paylaşımların hak sahipleri dışında kişilerce kullanıma açıldığı hak sahiplerince/tarafınızca açıkça bilinen ve kanıtlanılabilen tüm video materyallerin bağlantılarının sitemizden derhal kaldırılması için hızlı sonuç almak amacıyla lütfen bizi gerçek iletişim ve kimlik bilgilerinizle bu e-posta adresi(e-mail adress) ile iletişim kurarak veya ilgili video altında "Yorum Yazınız(Post Your Comment)" alanından kanıtlayıcı ayrıntılı bilgi ve açıklama yaparak  kısaca yazmak suretiyle(Bu alandaki bilgiler yeni birdüzenlemeye kadar şu an için tarafımızdan denetime tabi olduğundan başkalarınca görülemez) bilgilendiriniz ve uyarınız.

Sitemize ücretsiz ve kolayca üye olarak kendi videolarınızın linklerini ekleyebilir, Sık Kullanılanlar ve Çalma Listelerinize kaydedebilir ve üye olmanın diğer tüm ayrıcalıklarından üye sosyal alanınızda yararlanabilirsiniz.

Disclaimer: netbufe.com is not responsible for any content linked to or referred to from these pages. All videos hosted on third party websites.

Oluşturma Tarihi: 17.01.2015

Son Düzenleme Tarihi: 18.01.2015

NetBufe.Com

RSS