NetBüfe Tube Video
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piso 21 & Christian Nodal - Pa' Olvidarme De Ella (Video Oficial)

Videoyu misafirimiz olarak izleyebilmeniz için kalan otomatik gösterim süresi: 5

Merhaba Sevgili Ziyaretçilerimiz;

NetBufe.Com Kazanç amacıyla kurulmamış ve ücretsiz yararlanılan bir sitedir. Video içeriklerinde yer alan reklamlar ile NetBufe.Com sitesinin hiçbir menfaat bağlantısı söz konusu olmayıp ilgili reklamlar videonun yüklü olduğu siteler tarafından veya videoların yüklü olduğu sitelere yüklemeyi yapan kişilerce eklenmiş reklamlardan ibarettir. 

Videoların paylaşıma açıldığı sitelerde yüklü videolar/video linkleri herhangi bir nedenle kaldırıldığında ve/veya kısıtlandığında/yasaklandığında sitemizde de ilgili videonun gösterimi otomatik olarak son bulmaktadır.

Telif Hakkı(Copyright Notice) Olabilecek Açık Kullanım İzni Verilmemiş Video Materyaller Hakkında Önerimiz İlgili Videoyu İzlemeyerek(Bu Yönde Materyallerin İzlenmesine Destek Vermeyerek), Resmi Olarak Satın Alıp İzlemeniz Yönündedir. 

Tarafımızdan Üyelerimizin sayfamız üzerinde ayrıntılı olarak yer alan tüm bu durumlara ilişkin bilgi ve gerekleri okuyup anladıkları ve kabul ettikleri varsayılmaktadır.

Sitemize ücretsiz ve kolayca üye olarak birçok video paylaşım sitelerindeki kendi videolarınızın linklerini ekleyebilir, Sık Kullanılanlar ve Çalma Listelerinize kaydedebilir ve üye olmanın diğer tüm ayrıcalıklarından üye sosyal alanınızda yararlanabilirsiniz. Video Linkleri Ekleyebileceğiniz Örnek Bazı Siteler

NetBufe.COM

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da öneriniz!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Üzgünüz, sadece kayıtlı üyeler çalma listeleri oluşturabilirler.
URL


Ekleme Tarihi Çalma Listesi Sahibi: Data - Kategori: Yabancı Müzik MÜZİK - ŞARKI - TÜRKÜ & DANS
225 İzlenme

Açıklama

¡No olvides suscribirte al canal de Piso 21 para ver los últimos videos musicales oficiales, audio oficial, álbumes y más!

http://bit.ly/Piso21

Escucha lo mejor de Piso 21 en tu app de música favorita:
http://lnk.to/Piso21

Sigue a Piso 21 en:
Facebook: http://www.facebook.com/piso21music
Instagram: http://www.instagram.com/piso21
Twitter: http://www.twitter.com/piso21music
Tik Tok: http://vm.tiktok.com/mSXWPK/

Piso 21, originales de Medellín (Colombia) son los pioneros de pop urbano en Latinoamérica, compuesto de David Escobar “DIM”, Juan David Huertas “El Profe”, Pablo Mejía “Pablito” y David Lorduy. Entraron en la escena musical con su primer álbum homónimo y lograron ser un fenómeno global con su segundo álbum "Ubuntu" con éxitos como “Me Llamas (feat. Maluma)”, “La Vida Sin Tí”, “Te Amo (feat. Paulo Londra)”, “Puntos Suspensivos”, “Besándote”, y “Déjala Que Vuelva (feat. Manuel Turizo)”.

Siguiendo este tremendo éxito, Piso 21 ha colaborado con grandes artistas como “Te Vi (feat. Micro TDH)”, “Una Vida Para Recordar (feat. Myke Towers)”, “Mami (feat. Black Eyed Peas), y “Pa’ Olvidarme de Ella (feat. Christian Nodal)”. Piso 21 continúa asegurando su puesto en la música urbana y reggaeton alrededor del mundo.

Video oficial de Piso 21 & Christian Nodal interpretando "Pa' Olvidarme de Ella". © 2019 Warner Music México.

#Piso21 #PaOlvidarmeDeElla #ChristianNodal

Yorum Yazınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapınız.
RSS