NetBüfe Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

HP DV9000 Blank Screen Fix! Video Problem BGA Rework

Videoyu misafirimiz olarak izleyebilmeniz için kalan otomatik gösterim süresi: 5

Merhaba Sevgili Ziyaretçilerimiz;

NetBufe.Com Kazanç amacıyla kurulmamış ve ücretsiz yararlanılan bir sitedir. Video içeriklerinde yer alan reklamlar ile NetBufe.Com sitesinin hiçbir menfaat bağlantısı söz konusu olmayıp ilgili reklamlar videonun yüklü olduğu siteler tarafından veya videoların yüklü olduğu sitelere yüklemeyi yapan kişilerce eklenmiş reklamlardan ibarettir. 

Videoların paylaşıma açıldığı sitelerde yüklü videolar/video linkleri herhangi bir nedenle kaldırıldığında ve/veya kısıtlandığında/yasaklandığında sitemizde de ilgili videonun gösterimi otomatik olarak son bulmaktadır.

Telif Hakkı(Copyright Notice) Olabilecek Açık Kullanım İzni Verilmemiş Video Materyaller Hakkında Önerimiz İlgili Videoyu İzlemeyerek(Bu Yönde Materyallerin İzlenmesine Destek Vermeyerek), Resmi Olarak Satın Alıp İzlemeniz Yönündedir. 

Tarafımızdan Üyelerimizin sayfamız üzerinde ayrıntılı olarak yer alan tüm bu durumlara ilişkin bilgi ve gerekleri okuyup anladıkları ve kabul ettikleri varsayılmaktadır.

Sitemize ücretsiz ve kolayca üye olarak birçok video paylaşım sitelerindeki kendi videolarınızın linklerini ekleyebilir, Sık Kullanılanlar ve Çalma Listelerinize kaydedebilir ve üye olmanın diğer tüm ayrıcalıklarından üye sosyal alanınızda yararlanabilirsiniz. Video Linkleri Ekleyebileceğiniz Örnek Bazı Siteler

NetBufe.COM

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da öneriniz!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Üzgünüz, sadece kayıtlı üyeler çalma listeleri oluşturabilirler.
URL


Ekleme Tarihi Çalma Listesi Sahibi: Admin - Kategori: BİLİM & TEKNOLOJİ & WEB & SCRIPT
27 İzlenme

Açıklama

HP DV9000 blank screen fix! Video problem BGA rework
This fix also works on the HP DV2000, DV6000 and DV9000 there are a couple more HP's with this BGA video issue. Also effected by this issue are a couple Compaq models. The Comaq Presario V3000 V6000 and a couple of the Pavilion models.
If you would like us to fix this issue for you please send the laptop to the address below
Mixcat Computers
3601 Commerce Blvd Suite B
Kissimmee FL. 34741
If you have any questions please call our service hotline 321-332-0710
We never charge bench fees to give you a quote!
Remember some motherboards are beyond repair and we will have to replace the motherboard. We will give you a FREE quote and its up to you if you want to repair the laptop. If you dont want us to fix the laptop just pay the return shipping.
Thank and I hope you enjoyed the video!
-Pete
Mixcatcomputers.com
Mixcatcom
Mixcat.com HP Compaq Laptop notebook BGA video Rework

Yorum Yazınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapınız.
RSS