NetBüfe Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

How To Build A Computer

Videoyu misafirimiz olarak izleyebilmeniz için kalan otomatik gösterim süresi: 5

Merhaba Sevgili Ziyaretçilerimiz;

NetBufe.Com Kazanç amacıyla kurulmamış ve ücretsiz yararlanılan bir sitedir. Video içeriklerinde yer alan reklamlar ile NetBufe.Com sitesinin hiçbir menfaat bağlantısı söz konusu olmayıp ilgili reklamlar videonun yüklü olduğu siteler tarafından veya videoların yüklü olduğu sitelere yüklemeyi yapan kişilerce eklenmiş reklamlardan ibarettir. 

Videoların paylaşıma açıldığı sitelerde yüklü videolar/video linkleri herhangi bir nedenle kaldırıldığında ve/veya kısıtlandığında/yasaklandığında sitemizde de ilgili videonun gösterimi otomatik olarak son bulmaktadır.

Telif Hakkı(Copyright Notice) Olabilecek Açık Kullanım İzni Verilmemiş Video Materyaller Hakkında Önerimiz İlgili Videoyu İzlemeyerek(Bu Yönde Materyallerin İzlenmesine Destek Vermeyerek), Resmi Olarak Satın Alıp İzlemeniz Yönündedir. 

Tarafımızdan Üyelerimizin sayfamız üzerinde ayrıntılı olarak yer alan tüm bu durumlara ilişkin bilgi ve gerekleri okuyup anladıkları ve kabul ettikleri varsayılmaktadır.

Sitemize ücretsiz ve kolayca üye olarak birçok video paylaşım sitelerindeki kendi videolarınızın linklerini ekleyebilir, Sık Kullanılanlar ve Çalma Listelerinize kaydedebilir ve üye olmanın diğer tüm ayrıcalıklarından üye sosyal alanınızda yararlanabilirsiniz. Video Linkleri Ekleyebileceğiniz Örnek Bazı Siteler

NetBufe.COM

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da öneriniz!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Üzgünüz, sadece kayıtlı üyeler çalma listeleri oluşturabilirler.
URL


Ekleme Tarihi Çalma Listesi Sahibi: Admin - Kategori: BİLİM & TEKNOLOJİ & WEB & SCRIPT
94 İzlenme

Açıklama

Today I show you how to build a computer. Building a computer has many advantages. For starters you will save thousands of dollars, you also have the freedom to modify it to your specifications & needs - so you don't end up paying extra for things you don't need & will never use. It's also extremely easy! No matter how much experience you have with computers, you will be able to build your very own computer in minutes!

The method used in this video can be used to build computers/laptops that support the following operating systems:

Microsoft Windows
Mac OS X
Linux
Eggs
Egg
ggE
Goat

Click Here To Eggscribe! --►
http://bit.ly/Eggscribe

Help everyone get their dream PC at an affordable price! Tweet it! ► http://ctt.ec/1HDe9

Have a video Suggestion? Post it in the Comments Section, Contact me through my Facebook page or Tweet me!

Connect with me!
Facebook ► http://www.facebook.com/HowToBasic
Twitter ► http://www.twitter.com/HowToBasic
Instagram ► http://instagram.com/HowToBasic
2ND Channel ► http://www.youtube.com/HowToBasic2


T-Shirts & Eggy Merchandise ► http://howtobasic.spreadshirt.com/Know someone that wants to save money & build their own PC?? link them to this video!

HowToBasic howtobasic How To Basic

Yorum Yazınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapınız.
RSS